SERİOKU

olarak, hızlı okuma öğreniminde benzersiz bir deneyim sunmaya kararlıyız. Modern ve etkileşimli yöntemleri birleştirerek etkili öğrenmeyi teşvik ediyoruz. Okuma becerilerinizi geliştirmek ve bilgi dünyasını hızla keşfetmek için bize katılın.

 

   

SERİOKU

SERİOKU içeriğine herhangi bir yerden erişim sağlayabilir miyim?

Evet, SERİOKU içeriğine herhangi bir yerden internet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Site, herhangi bir akıllı cihazdan web tarayıcısı üzerinden erişilebilir.

SERİOKU, hızlı okuma öğrenimindeki ilerlememe dair kişisel raporlar sunuyor mu?

Evet, SERİOKU, ilerlemenizi izlemenize ve geliştirmeniz gereken alanları anlamanıza yardımcı olacak kişisel raporlar sunmaktadır.

Sitede, hızlı okuma becerilerimi geliştirmek için etkileşimli alıştırmalar bulunuyor mu?

Elbette, SERİOKU, hızlı okuma becerilerinizi artırmak ve hızlı düşünmeyi teşvik etmek amacıyla özenle tasarlanmış etkileşimli alıştırmalar sunmaktadır.

It's content strategy gone awry right from the start. Forswearing the use of Lorem Ipsum wouldn't have helped, won't help now. It's like saying you're a bad designer, use less bold text, don't use italics in every other paragraph. True enough, but that's not all that it takes to get things back on track.

Siteyi kullanırken bireysel destek alabilir miyim?

Evet, SERİOKU, özel uzmanlar aracılığıyla bireysel destek sağlar ve okuma becerilerinizi geliştirmenizde rehberlik eder.

SERİOKU, ücretsiz bir öğrenme deneyimi sunuyor mu?
  1. Evet, SERİOKU ücretsiz bir öğrenme deneyimi sunar ve bazı temel içeriğe erişim imkanı sağlar. Ayrıca, tam özelliklere ve ek alıştırmalara erişim için ücretli bir abonelik mevcuttur.

 
 
 

Seri Okumayla Uzun Yıllar

Hızlı okuma bir beceriden ziyade günümüzde zorunlu ihtiyaç olmuştur.

Kurumumuz son yıllarda rövanşta olan hızlı okuma üzerine eğitim amaçlı varlığını sürdürmektedir.
Firmamız köklü bir geçmişe sahiptir.

Alanında eğitim ve tecrübe sahibi çalışanlarla yoluna devam etmektedir.

Doğru eğitim dahilinde öğrencilerimizi var olan okuma seviyesinden en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Alanında garanti eğitim ve güvenilirlik konusunda sayılı kurumlardan biriyiz.

Her öğrenciyi bir fidan gibi yetiştirmek ve olgunlaşana kadar her anı ile ilgilenmek bu ilgi sonunda, kişinin gururunu kendi gururu gibi yaşamak kurum için olmazsa olmazdır.

Kurumun verdiği online eğitim, kişiye özel, disleksi eğitimleri ve kişinin okuma hızına göre uyarlanan eğitimler, kurumun var olan tecrübesi ve vizyon sahibi bir statüye sahip olduğunun göstergesidir.